chanel bleu de chanel parfum

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bugun sevil magazasinda deneme imkani buldum.Buyuk hayal kirikligina ugradim.Nerde o edp ve edt deki citrus greyfurt patlamasi.Ferah bir parfum degil koyu bir parfum farkedilirlik malasef cok kotu tene yakin kokuyu alabiliyorsunuz.Kalicilik edpsiyle ayni.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cangumus07

CanGumus
Şişesi gereği karanlık bir koku olarak akıllar da kalsa da şişenin içine girdiğimiz zaman açılış notasından itibaren orta notaya doğru biraz traş losyonu kokusu alıyoruz.Daha çok ilkbahar/yaz ve günlük kullanım için uygun.Fakat öyle aman aman bir koku değil ve ten de imza bırakmaz.Markasından ötürü de fiyatını yüksek tutmaları cabası.İndirime kolay kolay girmeyen nadir parfümlerdendir kendisi.Son parfümümü almadan önce arayış içindeyken bu kokuyu listeme koymuştum fakat sonra baktım benimle bütünleşmiyor kokuyu elemiştim.Bu segment fiyatında alınabilecek daha güzel kokular mevcut.

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
sevil mağazasında geçen hafta deneme fırsatı buldum ben beğenmedim. bdc edt den çok farklı koku alakası yok. alacaksanız şiddetle edt öneririm. edp ve parfum versiyonları gerçekten edt versiyonundan farklı ve bence kötü

Mert Can 18588

Extrait de Parfum
Yasaklandı
Geçen hafta Sephora mağazasında denedim. Bleu edt gibi ferah yapıda. Açılış fazlasıyla ferah. Alt yapı bleu onu hissediyorsunuz sadece citrus artırılmış benim hoşuma gitti açıkçası

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem kara

Pure Parfum
Satış Onaylı
Kendisi benim de alacaklar listemde :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
edp den farkı yok klasik pazarlama taktikleri. edp den farklı notaları olmasına rağmen ben bir fark algılamadım. edp bundan kat kat iyi ve daha ucuz

Adem kara

Pure Parfum
Satış Onaylı
edp den farkı yok klasik pazarlama taktikleri. edp den farklı notaları olmasına rağmen ben bir fark algılamadım. edp bundan kat kat iyi ve daha ucuz
Uzun vadeli deneme sansınız oldu mu hocam ?

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
sevilde koku kartına sıkmıştım hocam edp ve edt var bende ama bunu sevemedim hocam deneyin sizde eminim aynı düşünürsünüz. edp den bir farkı yok sadece açılışı biraz farklı gibi. yarım saat sonra koku tamamen aynı geldi bana. tabi ki kişisel zevkler farklı bana uymadı

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
Edt sinin yeri bir baska...

şimdiki üretimlerinde edp daha iyi hocam ilk zamanlardaki edt ye daha yakın koku olarak. edt iki şişe almıştım biri 2013 şişesiydi biride 2017 şişesi. arasında dağlar kadar fark vardı. üçüncü şişeyi edt almadım deneyip edp aldım iyi ki de almışım

Adem kara

Pure Parfum
Satış Onaylı
sevilde koku kartına sıkmıştım hocam edp ve edt var bende ama bunu sevemedim hocam deneyin sizde eminim aynı düşünürsünüz. edp den bir farkı yok sadece açılışı biraz farklı gibi. yarım saat sonra koku tamamen aynı geldi bana. tabi ki kişisel zevkler farklı bana uymadı
100 ml şişeli sipariş etmiştim ben

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
100 ml şişeli sipariş etmiştim ben

hayırlı olsun şimdiden :D hocam dediğim gibi kişisel zevkler farklıdır tabi ki. ben beğenemedim ama siz beğenebilirsiniz. fakat çok büyük bir beklenti içine girmeyin derim

Adem kara

Pure Parfum
Satış Onaylı
hayırlı olsun şimdiden :D hocam dediğim gibi kişisel zevkler farklıdır tabi ki. ben beğenemedim ama siz beğenebilirsiniz. fakat çok büyük bir beklenti içine girmeyin derim
İnşallah beğenirim diyeyim o zaman

tfsi

Eau de Parfum
Tene yakın bi parfüm

Ozfragrance

Pure Parfum
Satış Onaylı
Edt ve edp gibi ofansif degil yayilimi dusuk kaliciligi fazla.

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Koku olarak EDP'ye oldukça benziyor.
Biraz daha yoğun ve turunçgillerden ziyade odunsuluk ön plana çıkmış.
Kalıcılık ve farkedilirlik olarak ise EDP'nin üzerine çok bir şey koyamamış.
Ama şu an üç versiyon arasından koku olarak en oturaklı bulduğum bu oldu.
EDP'yi hunharca kullanıp bunu özel zamanlara saklarız artık :)

Guns

Pure Parfum
Satış Onaylı
Uzun süre deneme şansım oldu kokuyu. Açılıştaki greyfurtun yerini limon kabuğu notası alıyor Parfum versiyonunda. Koku diğer BdC'lere göre daha zengin, derin ve ağır. Sıcak günlerde kullanıma çok uygun durmuyor. Parfum konsantrasyonunun daha ferah olmasını beklemek zaten biraz saçma olurdu. Kalıcılık bakımından Edp'ye göre daha iyi ama yayılımı daha iyi değil. Koku gün içinde zaman zaman kendini gösterip zaman zaman kayboluyor. Genel olarak fiyatı dışında çok iyi bir parfüm. Ucuza bulunabilirse alınabilir.

David_Coverdale_ci

Eau de Toilette
EDP'si açılıyor da açılıyor ve bitiş evresi de uzadıkça uzuyor.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi