Bvlgari - Jasmin Noir for women bayan

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
bvlgari-jasmin-noir--katemoss manken şişe edp küçük.jpg

Bvlgari - Jasmin Noir for women bayan

Afişdeki manken ünlü Kate Moss..

Rachel-Weisz-is-the-new-face-of-BVLGARI yeni yüz manken afiş edp küçük.jpg

Rachel Weisz sonraki galiba reklam yüzü olmuş..
Rachel Weisz For Bvlgari Jasmin Noir Fragrance Campaign afiş küçük.jpg

Ykm de deneme fırsatı buldum. Parfümü, ben Tom ford black orchid e benzettim . Farklı yerden alsam içine black orchid koymuşlar diyebilirdim yani . Çok birebir değil belki ama ben oldukça benzettim.

Kalıcılığı güzel. Tende 6 saatten fazla kalabilir biraz.. Erkekler kullanır mı bilmiyorum ama daha kadınsı gibi black orchid e nazaran ama çok sırıtmaz bence. İlerleyen saatlerde daha bir feminenleşiyor.

İçerik koku notaları beyaz çiçeksel en çok olarak tespit edilmiş daha sonra yarı yarıya az tatlılık ve azalarak, badem, balsamik, hayfansal, fındıksı olarak tespit edilmiş..

Tom Ford Black Orchid daha kıpır kıpır bence, daha fazla hoş kokular var içinde gibi . içinde sentetik kokularda var bence dediğim gibi black orchid. Black Orchid sıkıltıktan 4-5 saat sonra daha güzel ve daha sentetiksiz kokuyor bence. Ama kimi jasmin noir 'i daha çok sevebilir..

Bvlgari Jasmin Noir Edp hoş bir koku.. İçindeki yasemini öyle buram buram hissedemiyorsunuz, onu söyleyeyim.. Zaten yasemin eterik yağı şu an pahalı yağlardan..

Fragrantica.com alıntı içerik ve üye oylarına göre tablolar : ''

Bvlgari yeni parfümü sunuyor Jasmin Noir Onun gizemli karanlık şişe evin birçok hayranları için sevgi nesnesi haline gelecektir Eylül 2008'de piyasaya Bvlgari parfüm odunsu-çiçek düzenlemeleri pek çok taraftar çekmek oysa.

Parfüm Jasmin Noir tipik ortalama fiyatları daha ödemeye hazırız 25 ve 40 arasındaki kadınların, adamıştır Bvlgari 'nin önceki sürümleri.

Perfumers Carlos BENAIM ve Sophie Labbe (IFF evin parfüm) bu yılki lüks, fragrancy Rapsody sorumlu bulunmaktadır.

Parfüm eril ve dişil notes.The parfüm ve düalist kontrast oluşturulan oluşturmak için aranan Jasmin Noir merkezi bileşen olarak yasemin ile ama daha önce çok farklı bir şekilde. Yasemin değerli ahşap gizemli kokular ile sarılmış gibi koyu oluşturulur.

Kompozisyon gardenya çiçek yeşil bitkiler suyu ile açılır. Baz meyan mutlak ve Tonka anlaşmaların ile, değerli ahşap karanlık notlar tanıttı iken kalp, saten badem aromalı mutlak karışık sambac yasemin kapsar.

Bu parfüm Ticari Ibiza İspanyol adasında yapıldı, kapak yüzü ile çok pahalı bir pırlanta kolye giyiyor Kate Moss, bir Bvlgari parfüm şişesi, arka planda görünür iken,. Bu ticari imzalanan Fotoğrafçılar Mert Alas ve Marcus Piggott vardır.

Karanlık şişe 50ml (1.7fl.oz) ve 100ml (3.4fl.oz) EDP olarak satışa sunulacak.Parfümler yanı sıra, koleksiyon 200 ml vücut losyonu ve parfüm gibi aynı zamanda satışa sunulacak 200 ml banyosu içerir.

Jasmin Noir Bvlgari for women üye oy içerik tablosu sılaj etki ömür küçük.jpg

1471 Yazemin zambak ( Jasmine sambac ) , 1038 Badem ( Almond ) , 1020 Gardenya ( Gardenia ) , 767 Tonka fasülyesi ( Tonka Beans ) , 764 Meyan kökü ( Liconice ) , 486 Değerli odunlar ( Precious woods ) ,388 Kehribar ( Amber ) , 378 Misk ( Musk ) , 322 Silhat, paçuli ( Patchouli ) , 183 Yeşil notalar ( Green notes ) .

Jasmin Noir Bvlgari for women 100 ml kutu şişe.jpg
kate-moss-bulgari-perfume- önden reklam afiş.jpg

Hata bildir özeelden :). Ne hata yaptıksak affalo inşallah. İyi kokular :)...

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bir ara kullandığım parfümlerden. Çok ısınamadım, elden çıkardım ancak elden çıkardığıma pişman oldum. öyle garip hislerim var bu parfüme karşı.