Bugün Çevrenizdekiler Hangi Parfümü Kullanmış ?

Bettercallme

Eau de Toilette
İranlı bir hanımefendi tuscan leather benzeri, feminene çalan bir parfüm kullanmış. haramain opulent saffron diye tahmin ediyorum

necfrangrence

Eau de Parfum
Bugün ofiste birinin peşinden gidip ooo Molecule01 iyi seçim dedim, gözleri büyüdü BEYNİNDEN VURULMUŞA döndü aaa nasıl bildin falan. Onu geç dedim ben bu işin kompetanıyım.

Hulasa bu parfümün duyulumu çok yüksek gerçekten
İSO e super, leto hocam bende ufak dekantlarini aldım 01,02,m+iris kalıcılığı düşük parfümlerimde katmanlama yapıyorum aynen çok yüksek hocam tabiki sen daha iyi bilirsin 🙏

Rayihaa

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bir süredir Instagram’da gardrobumdakihazine hesabını takip ediyorum. Sokakta rastladıkları stil sahibi kişilerle kısa röportajlar yapıyorlar. Son sordukları da parfüm oluyor 🙂 Şu ana kadarki favorim Aromatics Elixir kullanan güngörmüş İstanbul hanımefendisi.

Akropolis

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Bir kisi invictus kullanmisti bir kisi bu sicakta spice bomb exreme kullanmisti, sicakta extreme cok yorucu kokuyordu

Çepete

Extrait de Parfum
metro merdivenlerinde önümde yürüyen delikanlı aqua di gio kullanmış, koku bulutuna dönmüştü resmen o nasıl bir yayılım
bir de kalabalıkta bi baccarat rouge klonu kokladım, sık sık karşılaşıyorum bu kokuya

necfrangrence

Eau de Parfum
Koku kültürü yok biz de ne yazık ki yaşadığım yerde kimse parfüm kullanmıyor:) ne yazık ki, aslında koku bu işe gönül verenlerin dediği gibi koku bir insanın en iyi aksesuaridir. cümlesini buraya birakarak iyi akşamlar diliyorum:)

Acemiburun

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Kardeşim,
Çakamika bir mağazanın aventusunu kullandı. Hermese benzediğini söyledi.(terre)
Aynen kardeşim hermesin dumanlı batchi bu.
Neyse bende sıkayım en iyisi

Minerva

Eau de Toilette
Dört yirmilik dişimi birden çektirdiğim fantastik operasyon sırasında, sağlık görevlisi hanımefendinin linterdit bulutu sedasyondan güçlü şekilde beni sardı. Tüm koridorlar korkunç şiddette linterdit ile yıkanmış gibiydi. Gerçekten güçlü bir parfüm. Bunun dışında uzun zamandır hayal edilebilecek her mekanda aldığım koku br540 türevleri:((

Akropolis

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Mendil satan kavruk tenli cocuk acqua da gio kullanmisti

Alperrrr

Eau de Cologne
otobüste metroda deodorant kullanan olursa şükrediyorum parfümlük bi durum yok şuan