Bond no:9'da en beğendiğiniz 3 koku nedir??

• Konbuyu başlatan harunozkan89
  • Başlangıç tarihi
H

harunozkan89

Misafir
Bond markası bıldıgınız gıbı niş kategorısınde en genıs yelpazeye parfum cesıdıne sahıp marka, cogunu denemıs olmak ve uzun surelı test etmıs olmak cok zor..
Bu yuzden favorı 3 kokunuzu belırtırmısınız?
(sebeplerı ıle belırtırsenız sevınırım, ornegın: performansı acısından, ozgun olmasından vs..)

Yinthei

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Bleecker Street: İlkbahara uygun niche bir parfüm olması ilk sebep. Hafiften Paco Rabanne Ultraviolet tınıları var, çok çok üst segmenti elbette.
New Haarlem: Bu kadar ayağa düşmüş olmasaydı kullanmaya devam etmek istediğim, kokusunu beğendiğim Rochas Man'in niche versiyonu.
The Scent of Peace: Sırf New York Amber'i ilk 3'e sokmamak için yazdım. Genel beğeniye çok daha uygun, Aventusgillerden.

Hep New York Amber konuşulur ancak benim için ilk 3 bunlardır. NY Amber'in performansına tek söz edersem ayıp olur, sadece koku olarak şu anda ağır buluyorum. Biraz yaş alınca fikrimin değişeceğine eminim.

Ö

ÖMER ŞİMŞEK

Misafir
New York Amber
New York Amber
New York Amber :D:D
sadece kendilerini deneme şansım oldu

maximus

Extrait de Parfum
Beğendigim koku belli Bond Amber, begenmediğim ise kesinlikle Bond NY For All ve Bond NY For Him . For All hastane kokusu gibi acı ve zor bir koku, For Him ise sıradan bir traş kolonyası kokusu kıvanmında.

M

Mehmet

Misafir
Beğendigim koku belli Bond Amber, begenmediğim ise kesinlikle Bond NY For All ve Bond NY For Him . For All hastane kokusu gibi acı ve zor bir koku, For Him ise sıradan bir traş kolonyası kokusu kıvanmında.

Bond amber i aynen en çok beğeniyorum for all iğrenç bir şekilde hastane ve plastik kokuyor çok haklisin

Signature ikinci beğendiğim kokusu git in daha piyasa hali olan chez Bond da 3. Kokusu

Yine new York oud Allaha emanet berbat bir koku bana gore. Patchouli de çok basit kokuyor

enis

Eau de Parfum
New York Amber / Performans olarak tercih ederim tazelemeye ihtiyaç duymayan bir koku.
West Side / Çiçekli vanilyalı çok hoş bir parfüm mükemmel mi ? değil ama kendisini sevdiriyor.
Bleecker Street / Bahar ve yaz ayları için ideal tercih.

maximus

Extrait de Parfum
Bond amber i aynen en çok beğeniyorum for all iğrenç bir şekilde hastane ve plastik kokuyor çok haklisin

Signature ikinci beğendiğim kokusu git in daha piyasa hali olan chez Bond da 3. Kokusu

Yine new York oud Allaha emanet berbat bir koku bana gore. Patchouli de çok basit kokuyor

Signature performans olarak Amber gibi mi peki ? merak ettiğim kokularından

M

Mehmet

Misafir
Signature performans olarak Amber gibi mi peki ? merak ettiğim kokularından

Valla kardeşim feminenliği ön planda olan bir parfüm. Daha çok piyasa kokusu niteliğinde ama genel beğenisi oldukça yüksek kremsilik mevcut. Kokunun önemli noktası silah olarak kullanılabilecek yapıda olması. Zaten, misk, gül ve tonka mevcut. Tek düze kokulardan rahatsızlık duyuyorsan alma, çünkü genellikle aynı gidiyor. Ben performans canavarı kokulardan keyif aldığımdan ve eşim çok beğendiği için seviyorum.

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
ben de 3 kez scent of peace derim. 6-7 çeşit bond kokusu denedim aklımda kalmadılar bile. coney island ve bleecker denemek istediklerim

asumer

Founder Administrator
Yönetici
signature
amber
musk

gerisi boş

İlyas

Perfume Lover
Satış Onaylı
Amber
İ love NY 7/24/11
Washington square

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
New York Oud
The Scent Of Peace for him
New York Amber

je sens la bohème

Eau de Parfum
The Scent Of Peace
Chinatown
New Harlem

Oud çok yoğun olan parfümlerini pek sevemiyorum. NY Amber hoş fakat sebebi çocukluktan aşinayım Karum'daki dükkanlar öyle kokardı oda parfümü abarttıklarını düşünürdüm. İnsana metalik koku yakıştıramıyorum yoksa hoş ve tabii saygım var kullanana :).