Bigparfüm

Osman doğukan

Eau de Cologne
Merhabalar öncelikle,
Bigparfümden hepsiburada.com üzerinden dior sauvage sipariş vermiştim elime ulaştı ürün orjinal diyebilirim. Arcon kozmatik ürünü olduğunu belli eden etiket vardı.
Dün ise trendyol üzerinden yine Bigparfüm mağazasından Hugo boss bottled intense edp sipariş verdim. Bir sorun yaşarmıyım arkadaşlar ? Yoksa sırtımı yaslayabilirmiyim güven olarak ?

Starboy

Perfume Lover
Satış Onaylı
güvenli bir satıcıdır hocam hepsiburada ve n11 üzerinden çok alışverişim olmuştur hepsi de ambalajlı ve ithalatçı firma etiketliydi

mert.kaan22

Eau de Parfum
güvenli bir satıcıdır hocam hepsiburada ve n11 üzerinden çok alışverişim olmuştur hepsi de ambalajlı ve ithalatçı firma etiketliydi
Hocam ben bu firmaya bakırköyde rastladım ama cekindim açıkçası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

A☆MEN

Perfume Lover
Kahir eskeriyetle n11 hepsiburada Saticilari guvenilir,alicilar biraz sorunlu maalesef..

Parfumu kullandim kimse sormadi,sabah sıktım gece kokmuyor,kimse kokuyu farketmiyor vs...

Arkadasim orjinal parfumler istisnalar haric yayilim olarak kol mesafesini gecmez,gecip de koku hissedilse bu ulkede kimse kimseye kolay kolay iltifat etmez,hal boyle olunca yoruma hemen parfum sahte aciklmasi yapilir!!!

jaz

Eau de Cologne
n11 de sepetime eklediğim ürünün 3 kere fiyatını yükselten firma

( n11 de bugün parfüm kısmında %11 sepette indirim var)

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
La Vie Est Belle İntense 75 ml aldım, koku muazzam, kalıcılık ve yayılım bomba. Çok memnun kaldım.

fragranceholic

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Yasaklandı
İki parfüm almıştık fakat bir tanesi yanlış ürün olmuş . Mesaj atmıştık belirtilen ürün yanlış olmuş diye gayet ilgili bir şekilde iletişim sağlandı ve ürünü de değiştirip istediğimizi kargolamışlardı.

mm.olcayto

Pure Parfum
Satış Onaylı
Sahte ürün satışı ile ilgili şikayeti olmayan satıcı yok gibi blr şey artık, bir kısmında gerçekten sahte olsa bile, bir kısmında da, kalıcı değil, kokmuyor gibi, şikayetlerle sahte yaftası yapıştırılıyor.

Theia

Eau de Toilette
Güvenilir bir satıcıdır. Çoğu parfümümü kendisinden temin ediyorum faturalı , distribütör etiketli orjinal ürünler yollar.