Bahsi geçen parfümler hakkında görüşleriniz nelerdir?

Cangumus07

CanGumus
Merhaba.

Dolce Gabbana intenso
Dolce Gabbana intense
Versace eros
Tom ford white patchouli

Bahsi geçen parfümler hakkında kullanmış/kullanmakta olan üyelerimiz detaylı olarak yorum yaparsa sevinirim.

Teşekkürler.

asumer

Founder Administrator
Yönetici
Merhaba.

Dolce Gabbana intenso
Dolce Gabbana intense
Versace eros
Tom ford white patchouli

Bahsi geçen parfümler hakkında kullanmış/kullanmakta olan üyelerimiz detaylı olarak yorum yaparsa sevinirim.

Teşekkürler.

intenso hoş bir tütün kokusu. hatta tatliliktan arındırılıp aromatik forma sokulmuş herod bile diyebilirim... benim tarzım bir koku degil ama genel beğenisi çok yüksek ve o tarz tutun kullanımını sevem için imza kokusu olur.
versace eros benim nazarimda gereksiz bir koku. ilk denediğimde saatlerce başım ağrımıştı.vintage body kouros bulabilirseniz eros a göre kat kat ıyidir.
white patchouli ise enteresan bir parfüm. kadınlar için üretilmesine rağmen rahatlıkla bir erkek giyebilir. temiz ve kremsi bir paculi kullanımı siz konusu bunun yanında çok 'ta feminen kokmayan çiçeklerle bezeli. bence her kolleksiyonerin edinmesi gereken bir parfüm

dg intense hakkında hiç bir fikrim yok

Cangumus07

CanGumus
intenso hoş bir tütün kokusu. hatta tatliliktan arındırılıp aromatik forma sokulmuş herod bile diyebilirim... benim tarzım bir koku degil ama genel beğenisi çok yüksek ve o tarz tutun kullanımını sevem için imza kokusu olur.
versace eros benim nazarimda gereksiz bir koku. ilk denediğimde saatlerce başım ağrımıştı.vintage body kouros bulabilirseniz eros a göre kat kat ıyidir.
white patchouli ise enteresan bir parfüm. kadınlar için üretilmesine rağmen rahatlıkla bir erkek giyebilir. temiz ve kremsi bir paculi kullanımı siz konusu bunun yanında çok 'ta feminen kokmayan çiçeklerle bezeli. bence her kolleksiyonerin edinmesi gereken bir parfüm

dg intense hakkında hiç bir fikrim yok

Öncelikle açıklamalar için teşekkürler.

Günlük olarak kullanımda hangisi daha uygun olur.Ayrıca ek’te yer alan parfümlerden hangisi günlük kullanıma daha uygundur.? Akşam ve gece etkinlikleri,davetleri,yemekleri içinde farkındalık yaratıp,kalıcı ve imza olabilecek bir parfüm önerirseniz sevinirim.

30 yaşında ve açıktenliyim bu arada.

Ekli dosyalar

• 8CF3E6A3-AF6F-475F-8CAB-C5F3D1B12FE3.jpeg
    8CF3E6A3-AF6F-475F-8CAB-C5F3D1B12FE3.jpeg
    152.7 KB · Görüntüleme: 45

asumer

Founder Administrator
Yönetici
her iki listenin birçok parfümü günlük kullanıma uygun ancak sevmeniz ve giyilebilir bulmanız lazım. ben bu listelerde yazan hicbir parfümü ne günlük ne gecelik tercih etmem şahsın adına. ayrıca designer kokularla zaman kaybetmek yerine biraz vakit biraz da bütçe ayırıp daha iyi seçenekler elde edebilirsiniz.bunun için de forumda pek çok başlık mevcut buralardan kendi sorunuzu kendiniz cevaplayacak duruma bile gelebilirsiniz.

ama diyorsanız ki "ya kardesim ben öyle macera pesinde değilim 3 4 sise farklı parfümüm olsun her koklayan çok begensin övgüler yagdirsin, aramayla da uğraşmayayım, içinde de ne kullanılırsa kullansın farketmez" o zaman yanlış yerdeniz. en yakın bir parfüm dükkanı derdimize daha iyi derman olabilir. neticede ortalama kişi başı 50 ila 100 arası parfum sisene ve yüzlerce dekanta sahip bir toplulukta her kafadan bir ses çıkacak ve ister istemez kafanız karışacaktır.

neyse ben kısa yollu bir öneri listeyi yazayim size

creed aventus
terre hermes
bleu de chanel
prada l homme
hadi adettendir tom ford black orchid

bunlar kapının dışında yazanlar. bir de o büyülü dünyanın içinde bulabileceğiniz bazı arkadaşlardan bahsedeyim size

amouage interlude , memoir , jubilation
serge lutens chergui , ambre sultan , fille in aiguiles
tom ford tuscan leather , noir de noir
tüm creed ler
vs vs vs

sonrası mı?
dipsiz bir kuyu ama içine her düştüğünüzde iyi ki düşmüşüm diyeceğiniz bir kuyu...

Yinthei

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Eros için vakti zamanında şöyle bir yorum yapmışım:

Parfümeride denediğimde çok beğenmiştim Eros'u, bir sonraki ay bir şişe satın almıştım. Kullanmaya başlayınca ise açılıştaki nanenin neden olduğunu düşündüğüm diş macunu hissiyatından dolayı parfümden soğumaya başladım. Ama biraz sabredip bu ilk kısmı atlattıktan sonra vanilyanın devreye girmesiyle çok hoş tatlı bir kokuya dönüşüyor. Reformülasyon durumları nedir bilmiyorum ama şu an kullandığım şişenin performansı gayet yüksek. Bu anlamda hayal kırıklığı yaratmaz. Birçok arkadaşın değindiği üzere bir ana akım parfümü ve ben One Million'u kopyalamaktan öteye geçemeyen ana akım parfümlerinden fersah fersah önde görüyorum Versace Eros'u. Ne var ki elimdeki şişe bitince yenisini almayı düşünmüyorum. Şişe tasarımı kesinlikle takdire şayan. Mavi renkli şişe ferah bir parfüm izlenimi bıraksa da aman yanıltmasın, yaz mevsimine asla gitmez, kış mevsimine çok yakıştırıyorum ben.

Dolce Gabbana'lar hakkında fikrim yok.
White Patchouli'yi deneyip beğenmemiştim. Daha doğrusu paçuli ağırlıklı parfümleri genel anlamda beğenemiyorum. Siz seviyorsanız bulabileceğiniz en güzel paçuli parfümlerinden biridir.

denondj

Pure Parfum
Satış Onaylı
White patchouli biraz daha iyi diğerlerine göre, ille de bu listeden birini alıcaksan Tom Ford'u al.. DG'leri çok etraflıca deneyemedim gerçi ama Eros çöp bir parfüm.

ERGUN

Administrator
Yönetici
TV, NdN, BO 3ü de güzel parfümler. yalnız BO maalesef çok ayağa düşmüş ve artık sıradanlaşmış bir parfüm. TV adından belli olacağı gibi tütün ve vanilyanın ön planda olduğu tonka ve kakao ile desteklenmiş ve türüne referans olmuş nazarımda fevkalade bir eser. NdN ise gülün vanilya (bence kakao da hissedilir) ile mükemmel bir harmanı. gece kullanımı için NdN yi günlük kullanım için hele şu havalarda TV yi tavsiye ederim. performans olarak 3 koku da yolda bırakmaz.