Başkalarında Koklamaktan daha çok zevk aldığınız parfümler

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bu kategori geniş olabilir, artık size kalmış.. Başlık ''Başkalarında Koklamaktan zevk aldığınız ve pek kullanmadığınız parfümler'' şeklinde de düşünebilirsiniz..

Benim için bu kategoriye Christian Dior Dior Homme Intense (DHI) giriyor. Denemelerime devam edeceğim ama şu an için böyle. Sanırım Süsen(Iris, Newroz, Nevruz) çiçeğinden ötürü, feminen mi geliyor nedir benim için ki seven erkekler var saygımız var. Ama mesela Christian Dior Dior Homme Parfum (DHP) daha çok kullanmak için bana açık, DHI'ye göre..

Joop Homme 'da bu guruba girebilir, girmeyedebilir. Şimdiye kadar pek elim gitmedi evde hep olmasına rağmen. Kardeşimin kullandığı bir parfüm ama elim gitmedi o kadar. Yarın bir deneyeyim :D..

Bunun dışında sevip de az kullandığım parfümler var belki onun için ayrı başlık kullanılabilir.. Bunlardan biri Bvlgari Black idi ve dediğim gibi kullanmam diye bir şart yok bu parfüm için..

Bvlgari Man in Black'de sevdiğim bir tarz, yazın da iyi gidiyor bence. Şimdiye kadar pek kullanmadım ama daha şanslı kullanmam için bu parfüm de :)..

Yves Saint Laurent (YSL)-Kouros da başkası üzerinden daha net algıladığım, güzelliklerini daha çok hissettiğim parfümlerden. Aslında pek çok parfüm de bu özellik ya çok ya kısmen vardır. Yani başkası üzerinden daha iyi algılamak, güzellikleri daha çok görmek..

Son düzenleme:

Lyrica

Perfume Lover
Satış Onaylı
Dior Homme Intense
TF Black Orchid
Chanel Coromandel
CN Homme

Bunları başkasında koklamayı seviyorum. Baskın kokular ve başkasında arada bir gelmesi hoş geliyor. Kendi üzerimde CN baş ağrıtıyor B O bayıyor vb..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

denondj

Pure Parfum
Satış Onaylı
Creed - Millessime Imperial başkasında koklayıp güzel olduğunu görünce kendime de aldığım bir koku olmuştur :)

drekremcakal

Pure Parfum
Yasaklandı
Elimdeki bütün parfümler çünkü anlamıyorum hiç. Ama benim parfümleri başkası sıkınca hayran kalıyorum. Bu kadar güzel mi diyorum.
Özellikle naxos başkasında çok güzel geliyor bana

denondj

Pure Parfum
Satış Onaylı
Babam ve Brüt serisi :) çok seviyorum koklamayı onda.. Bir keresinde YSL - opium men hediye etmiştim o da şahane kokuyordu babamın üzerinde..

K

kuzgun1984

Misafir
bu listeye black orchid edp ve dior homme parfum kafadan girer. kendime yakıştıramıyorum ama ikisini de. bilekte değil aura olarak güzeller.

İlyas

Perfume Lover
Satış Onaylı
Aramis kullanıp cuk oturan kişiler tanıdım bu hayatta :)

aytaç

Eau de Toilette
tom ford tobacco vanilyalı ve black orchid bende ve başkasındada güzel duruyor tenle alakalı heral :D

Son düzenleme:

Okan Akgönül

Eau de Parfum
DHI'a katılıyorum fakat sebebi farklı. Kendisi benim ilk göz ağrım(burun desem daha doğru olur). Onun yeri bende başka. Kendi üzerimde kullandığımda artık burnum o kadar alışmış ki normal geliyor. Babam kendi üzerine sıktığında buram buram alabiliyorum kokusunu çok daha hoşuma gidiyor.

Fatal1ty

Pure Parfum
Etrafımda orijinal kullanan pek yoktur Kurs müdürüm kenzo homme kurs hocam da burberry Classic kullanıyor güzel sayılırlar.

Palavur

Pure Parfum
Boucheron Jaipur edp babam kullandigi zaman efsanelesen bir parfum. Kendimde oyle gelmiyor nedense.