AVON RARE PEALS

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
Ablam Avoncu oldu. Eve bir hafta-10 gün önce katalog getirdi. Ben katalogda Avon Rare Pearls parfümü Dior J'Adore'ye benzettim. Ondan dolayı çok beğendim. Parfüm, losyonu ile beraber yarım saat önce elime geçti. Öncelikle şunu söyleyeyim ki, alakaları yok. Neyse, parfümün kokusuna baktım. Enfes bir sabun kokusu doldurdu burnumu. Zaten yine Dior'un Pure Poison edpsine benzetiliyormuş hatta dupe olarak gösteriliyormuş. Bilen bilir, Pure Poison da oldukça sabunsu bir kokudur. Kalıcılığı elbet Dior kadar olamaz ancak koku güzelliği açısından gerçekten Dior kalitesinden pek de uzak değil diyebilirim. Ablam çağırıyor, boş kalınca devamını buraya yazarım.

ersan_u

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Annem yıllar önce Rare Gold almıştı, çok da güzel bir parfümdü, bitmeye yakın yenisini alayım dedim ama bulamamıştım.
Çakma bir parfümcüye gittim, usta olmayan bir burun için ayırt edilmesi zor şekilde yapmışlar çakmasını.

Scentless

Extrait de Parfum
Ben de aldım geçenlerde bi today bi tomorrow. Bu kadar ucuza bi sürü denetimden geçen güvenilir parfüm buluyoruz kaçırmamak gerek. Hem Olivier Cresp imzalı olacak hem 50-100TL aralığında olacak kaçmaz fırsat