Acqua Di Gio Profumo

fiske

Eau de Toilette
Gelecek denildiği zamanları hepimiz hatırlıyoruz. Reklamlarından da anlaşılacağı üzere geldi arkadaşlar. Peki deneyen oldu mu aramızda ?

blerox

Perfume Lover
Satış Onaylı
Denedim. açıkçası ben çok beğenmedim. klasik giodan fazla bir farkı olmayan ve onun isminden nemalanmaya çalışan bir parfüm nazarımda.

HOCA

Pure Parfum
Satış Onaylı
Çok beklentim yok açıkçası

Erkan Ağa

Founder Member
Satış Onaylı
Denedim. Aklımda bile kalmadı. O kadar silik ve karaktersiz bir koku bence.

swen

Eau de Toilette
ilk 15-20 dakika güzel koksa da o paranın parfümü değil. şişesi güzel ama

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani for men manken resimli küçültülmüş resim.jpg

yakışıklı bir manken, eh haşincede bakıyor kısmen, üstü çıplak erkek mankenin ve kısmen görünüyor vücudun üstü. Deniz temasını mı anlatmışlar acaba üstü çıplak olunca ve sanki sahilde yan yatmış gibi manken ama vücut çıplaklığı aynı zamanda erkeksi, şehvetli kokular içinde kullanılıyor. şişenin rengi siyah yani karanlık bir parfüm bekliyor insan. misk, gri amber genelde karanlık, tatlı karanlık kokulardır ve rengide en çok siyahımsı, kırmızı-siyahımsı dır. Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani for men erkek masa üstünde böyle kozlara sahip ama gelgelelim koku öyle değil ..

kokuyu seveni çıkacaktır gene yani. toptan atmayalım, parfüme kızgın olsakda.. ama dediğim gibi koyu bir koku değil.. calvin klein one gillerden bir koku işte . ona ne kadar benziyor koku karakteri olarak şimdi tam hatırlayamadım ama pazarlama taktiği aynı bence ..

Hatırladığım kadarını yazayım kokunun. Stanta görürsem denerim tekrar inşallah.. Kokunun başlarında salatalık gibi koku hissettim, fahrenheit gibi. İleriki zamanlarda bergamutta rolde idi.

kokuyu büyük umutlarla denedim. özellikle test etmemi istediler, teşekkürler ama benim beğenimden geçemedi pek.

Son düzenleme:

Eser

Eau de Toilette
Essenza'yı tercih ettirecek derecede piyasaya gereksiz sürülmüş parfüm. Gio' nun piyasa olmasından sonra arayıştalar gibi.

Mertslt

Eau de Cologne
2019 batch ini kullanan deneyen kalıcılık, fark edilirlik performansını paylaşabilir mi? bir sucula kıyasla kapalı ortamlarda nasıldır vs..

Ntmm22

Pure Parfum
Yeni üye arkadaşlarımızın böyle dolabın arkasına düşmüş hep aranılan bir şeyi bulur gibi konuları gündeme getirmesine bayılıyorum ya:):) Hocam yanlış anlaşılmasın cidden çok hoşuma gidiyor ve iyi oluyor. Zamanında ne sövülmüş bu profumoya bende yeni gördüm haksızlık edilmiş bence biraz:)

Mertslt

Eau de Cologne
Yeni üye arkadaşlarımızın böyle dolabın arkasına düşmüş hep aranılan bir şeyi bulur gibi konuları gündeme getirmesine bayılıyorum ya:):) Hocam yanlış anlaşılmasın cidden çok hoşuma gidiyor ve iyi oluyor. Zamanında ne sövülmüş bu profumoya bende yeni gördüm haksızlık edilmiş bence biraz:)
hortlatırım hocam affetmem. maziyi yad edelim bu vesileyle. :) valla çok uzun süre takipteyim aslında platformu ama üyeliği yeni açtım :) parfümlerin yerden yere vurulup kısa süre sonra övüldüğünü görünce diyorum ki güncel yorumları sormakta fayda var. bleu edp de yaptığım hatayı yapmak istemiyorum :)

Son düzenleme:

Yavuz14M

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bende essenzayı daha güzel bulmuştum ama fiyatına göre alınabilecek parfümlerden

Serdar73

Pure Parfum
Satış Onaylı
2019 batch ini kullanan deneyen kalıcılık, fark edilirlik performansını paylaşabilir mi? bir sucula kıyasla kapalı ortamlarda nasıldır vs..
Performans gayet iyi , koku kalitesi bence iyi yayılım iyi , aşırı sucul değil abileri gibi. Elimin altında mutlaka bir miktar bulundurduğum, aşırı sıcaklar dışında ara ara kullanmayı sevdiğim bir kokudur kendileri :)

mgo

Eau de Cologne
2019 güçsüz diyorlar ama deneyimleyen arkadaşlar görüş bildirebilirse memnun oluruz.