A*Men Pure Tonka Thierry Mugler

Paranoid Android

Eau de Parfum
tm.jpg

"The composition is announced as an oriental combination of tonka bean and fresh, aromatic lavender."
http://www.fragrantica.com/perfume/Thierry-Mugler/A-Men-Pure-Tonka-35590.html

Green

Pure Parfum
Satış Onaylı
internette örneğini bir şekilde alıp koklamış insanların çoğunluğu, açılışının rochas man ve new haarlem bond no 9'a benzediğini söylüyorlar fakat daha koyu ve daha zengin bir havası varmış. oldukça tatlı açılıyormuş lavanta ve tonka baskın olarak. gerisi a*men dna'sı dedikleri kısım. inşaALLAH biz de test edebiliriz :)

Serdar73

Pure Parfum
Satış Onaylı
Hala neden ülkemize gelmedi anlamış değilim . Bazı yorumlarda serinin en güzel kokusu oldugu söylenmiş . Hayirlisi bakalım

None

Extrait de Parfum
Curumus çikolata kokusu Mugler artık vazgeç tamam en komik sensin :(((((((

debian_lnx

Eau de Parfum
gerçekten yabancı forumlar oldukça bahsedilmesine karsın ülkemizde nedense hala satısı yok bakalım ne zaman iç piyasaya sürülecek...

A☆MEN

Perfume Lover
Merakla bekliyorum,notalari ,yorumlari ile gozum kapali almak istedigim bir urun.

Piyasaya cikali yaklasik 6-7 olmasina ragmen hala hicbir Turk sitesinde satisi yok:mad:

malibulife

Extrait de Parfum
Yeter artık A Men değil "aman" diyesim geliyor.. Yeni bir şeyler bekliyoruz Muglerden.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeftah

Perfume Lover
Satış Onaylı
Deneyenler yorumlayabilir mi..Artık gelmiştir :)

Yeftah

Perfume Lover
Satış Onaylı
Denedim bugün ve hayran kaldım :) Bayıldım gibi bişey.. İlk tedarik edilecekler listesine alındı :D Sağolsun @Green hocamda varmış