150 tl civarı kalite parfüm sizce hangisi?

sazci05

Eau de Cologne
Selam arkadaşlar öncelikle bu siteyi çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Özellikle parfüm kullanıcı üstadlarımın yorumlarını çok beğeniyorum. Ben işin doğrusu parfüm notalarından anlamam. Benim işim müzik notası 38 yasında bir müzisyenim. Devamlı geceleri sahnedeyim. Aradığım parfümü bir türlü bulamıyorum. Çikolata ve şekerimsi kokuları, ağır baş ağrıtan, mide ekşiten kokuları sevmem. Kendime 150tl civarı 4 mevsim zevle kullanabileceğim Kalite ve lüks hissi veren, yaşama enerjimi arttıran, etrafımdakilerin ilgisini çekecek, keyif alarak kullanabileceğim imza parfümümü arıyorum. Siz değerli dostlarımdan güzel öneriler bekliyorum. Sevgiyle kalın.

Meursault

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hoşgeldiniz

Terre D'Hermes
Laura Biagotti Roma Uomo
4 mevsim olabilir. Ama daha cok ilkbahar yaz bence. Bütçenizi az aşarlar.

Soguk havalar icin;
Bentley Intense
Bentley Absolute
Encre Noire öneririm. Bu üçü bütcenize uygun ve cok iyi kokular.

Son düzenleme:

burhany

Founder Member
Satış Onaylı
Foruma hoşgeldiniz öncelikle;böyle güzel sözler duymak hepimizi heyecanlandırıyor.Dediğiniz fiyat aralığında şu dönemde parfüm bulmanız çok zor.
Bende Terre DHermes ve Bvlgari Pour Homme önereceğim.Armani Code o fiyatlara bulunabiliyorsa tercih edilebilir .Eğer ki şişe olmasın;ben şişe olayına takılmam derseniz 20,25 ml Aventus dekant alabilirsiniz.

cakcetin

Perfume Lover
Satış Onaylı
Forumumuza hoşgeldiniz,
Dediğiniz seviyede şişeli koku bulmak günümüz şartlarında zorlaşsada
Size önerilerim
Yaz için
Porsche Design Sport
Lalique Encre Noire Sport
Bentley İnfiniti Rush veya İntese
Kış için
Lalique Encre Noire
Fendi Homme Absoluto
Bentley Homme İntense
Bunlar benim düşük fiyata kaliteli bulduklarım.
Tabi bunlar dışında niş parfümlerden istediğiniz birini dekant olarakta bütçeniz doğrultusunda forumumuzdan edinebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sazci05

Eau de Cologne
İlginize çok teşekür ediyorum arkadaşlar. Beynimde bu isimleri yer edindim. Gönül isterki nish dediğiniz kalite parfümlerden kullanalım ama imkanlar beni zorlar. Ama saydığınız parfümler bütçe açısından gayet iyiler. Konu güncel kalsın bütçesi kısıtlı arkadaşlar bu konudan yararlansın istiyorum.
Arkadaşlar doğru parfüm kullanımı sizce nasıl olmalıdır? Yani parfümü elbiseyemi yoksa cildemi sıkmalıyız? Kaç fıs idealdir bunları merak ediyorum.

cakcetin

Perfume Lover
Satış Onaylı
İlginize çok teşekür ediyorum arkadaşlar. Beynimde bu isimleri yer edindim. Gönül isterki nish dediğiniz kalite parfümlerden kullanalım ama imkanlar beni zorlar. Ama saydığınız parfümler bütçe açısından gayet iyiler. Konu güncel kalsın bütçesi kısıtlı arkadaşlar bu konudan yararlansın istiyorum.
Arkadaşlar doğru parfüm kullanımı sizce nasıl olmalıdır? Yani parfümü elbiseyemi yoksa cildemi sıkmalıyız? Kaç fıs idealdir bunları merak ediyorum.
Kesinlikle bilek boyun veya kulak arkası gibi terlemesi yüksek olan bölgelere doğru cilde sıkmanız gerekiyor. Ayrıca zaman içerisinde teninizle daha çok uyumlu notaları keşfedeceğiniz için kalıcılık etkisini dahada arttırabilirsiniz.
Kaç fıs sıkmanız gerekli konusunda ise kokunun konsantrasyonunun önemi büyük. Ben genelde yoğun kış kokularında 3-4fıs yaz kokularında ise6-7 fıs tercih ediyorum.
Tabi bazı extrait parfümlerde bu 1-2fısa düşebiliyor.
Birde parfüm fıslatmayı ortalama 10cm mesafeden teninize uygulamanızda daha faydalı olacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sazci05

Eau de Cologne
Arkadaşlar Azzaro Chrome Edt nasıldır bilen kullanan varmı? Bu modelin bir kaç çeşiti var hangisi kalıcı ve güzeldir acaba?

Yeftah

Perfume Lover
Satış Onaylı
Issey miyake tavsiye ederim.Şu an spliti de var.50 ml alabilirsiniz..Armani code sport olabilir..2 si de çok freshtir.

ayaya

Eau de Toilette
Nautica voyage. Yaz için önerilir ama bence kışın da ferah ferah kullanırsınız.Bu parfüm fiyatının cok üstunde bir kalitesi var diye bilinir. Trendyolda şu anda 90 tl (%50 indirimli)

Hayrullah

Pure Parfum
Satış Onaylı
Chanel blue edp, tam şişe değil de yarım alınabilir . Çok popüler olmadıysa ortalıkta tam anlattığınız gibi . Fiyatı dediğinizden fazla etiket bi koku olacaksa yani dışarıya yönelik beğeniye yönelik . Diğer önerilen bir çok parfümü blue edp sen daha çok severim ama hocamın dediği biraz piyasaya yönelik .
Son olarak sen kendin beğen üç aşağı beş yukarı aynı olur artısı eksisi . Aventus ayrı bi konu . Lady killer aventus, klas aventus , niş aventus :)

Hayrullah

Pure Parfum
Satış Onaylı
Tatlı demezsen kışlık olarak LİDGE. Uzun menzilli , kalıcı , lady killer , genel beğeniye baya uygun.

özcan

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bence Bentley parfümleri hem kaliteli hemde fiyat olarak uygun ...