1 Hafta 1 Parfüm Mücadelesi

Şerif23

Pure Parfum
Satış Onaylı
Dün itibariyle bitirdim. İlginç bir şekilde 1 hafta boyunca 1 olumlu geri dönüş haricinde herhangi bir yorum gelmedi .
Bu 1 hafta içinde farkettim ki kouros o kadar da aykırı bir parfüm değilmiş hatta oldukça albenili bence
Büyük bir şişeye hayır demem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ruhi_

Perfume Lover
Satış Onaylı
Pazar günü dahil 4 günlük Montale Aoud Leather kullanımı ile challange ı bitirdim. Dozajlamayı bilen ellerde başarılı, maskülen ve dolu bir parfüm. Tuscan Leather'la arasında bir fark göremiyorum. Hatta kalıcılık ve yayılım, yeter artık dedirtecek düzeyde... Kapalı alanlarda kıyafet altından tene, açık alanlarda doğrudan ense ve göğüs bölgesine sıktım. Havaların serin ilerlemesi, kullanımı daha keyifli hale getirdi. Bir ara satmayı düşündüğüm şişem, şimdi rafta ön sıralara doğru geldi.

Yeni challange ları bekliyoruz :)

EaudeParfum

Eau de Cologne
Bentley İntense ile geçirdiğimiz bir haftalık serüvenin sonuna geldik. Aslında kokuyu bilen bilir genel beğeniye uygun olmayan ve bence ortam gerektiren bir koku her ortama gitmediğini düşünüyorum. Bir hafta aynı kokuyu sıkılmadan kullandığım günler olmuştu (Dior Sauvage ve Blue de Chanel). Ama bu Bentley gerçekten ilk kullanmaya başladığım 2-3 gün zor bir koku oldu.. İlk gün gündüz kullanmıştım ve 4 fıs sıkmıştım. Üniversitede arkadaşlarla otururken bir arkadaşım kokudan rahatsız olduğunu söylemişti onun dışında gün içinde bir tepki ile karşılaşmadım ama akşam üstü aynı arkadaş kokunun hafiflediğini ve beğendiğini söyledi. Diğer günler genel de 2 fıs ve akşam dışarı çıkmadan kullandım. Koku burnuma her geldiğinde hoşuma gidiyordu iyice sevmeye başlamıştım. Kız arkadaşım ve yakın çevremden olumlu ve ya olumsuz bir tepki almadım anca ben sorduğumda iyi diye yanıtlıyorlardı. Kokunun açılışı keskin ve güçlü bir koku zamanla hafifleşiyor. Ertesi gün duş almama rağmen gün içinde koku burnuma gelmeye devam ediyordu.

mehmet mutlu

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Pazar günü dahil 4 günlük Montale Aoud Leather kullanımı ile challange ı bitirdim. Dozajlamayı bilen ellerde başarılı, maskülen ve dolu bir parfüm. Tuscan Leather'la arasında bir fark göremiyorum. Hatta kalıcılık ve yayılım, yeter artık dedirtecek düzeyde... Kapalı alanlarda kıyafet altından tene, açık alanlarda doğrudan ense ve göğüs bölgesine sıktım. Havaların serin ilerlemesi, kullanımı daha keyifli hale getirdi. Bir ara satmayı düşündüğüm şişem, şimdi rafta ön sıralara doğru geldi.

Yeni challange ları bekliyoruz :)

Hocam ben aoud leather cok seviyordum kullandıgımda hep iltifat aldım nasıl oldu bende anlamadım :D

ruhi_

Perfume Lover
Satış Onaylı
Hocam ben aoud leather cok seviyordum kullandıgımda hep iltifat aldım nasıl oldu bende anlamadım :D
hocam parfum guzel ama cok baskin. guclu deri ve TL vari kul kokusu benim icin onu kullanimi zor yapiyordu. dus jeli tarzi kolay kokulara alistigimizdan midir nedir, boyle karakterli, govdeli kokulari kullanmaya korkar olmustum. Bu challange ile bir nebze olsun fobimi yendim :) dogru mekan ve zamanda mutlaka iltifat alacaktir...

Erbey

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bu çok zordu ve olmadı :D Sebebi kokuların zorluğu, ağırlığı vs değil, çabuk sıkılmam :confused: