İzlediğiniz / Takip Ettiğiniz Diziler

• Konbuyu başlatan kuzgun1984
  • Başlangıç tarihi

innotes

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Toy Boy yeni başladım ama çok sıradan geldi bir yerden sonra

innotes

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Love Deat Rbots tekrardan izlemeye başladım ailecek izlenmez tek başına iseniz izleyebilirsiniz çok güzel mesajlar veriyor.

Oguzfb

Eau de Toilette
Marco Polo dizisini az evvel bitirdim
Başlarken bu kadar güzel bi yapım beklemiyordum açıkcası
Dizi Moğol imparatorluğunun yükselişte olduğu bi dönemi ve Kubilay Han’ı, İtalyan seyyah Marco Polo’nun gözünden anlatıyor
Bilhassa 2.sezon çok sürükleyici olmuş
Tarihi dizileri sevenlerin denemelerini tavsiye ediyorum

Çinel

Eau de Parfum
Ben uzun dizilere gelemiyorum ya. En son Sex Education bitti ondan önce 13 Sebep..

innotes

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
La Case de Papel gelmiş. Hemen yumoş çorapları hazırlıyım.

Çinel

Eau de Parfum
Freud'a başlıyorum bakalım :). Marvel'in yeni dizisini izleyen var mı acaba, filmleri gibi mi farklı bir tema mı seçilmiş

guardi

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
dark bitti
13 reason why 1.sezon bitti.
la casa de papel yeni sezona başladım, sevmedim.

K

kuzgun1984

Misafir
better call saul
4. sezon bitmek üzere. breaking bad öncesini konu alıyor, o kaliteyi tabiki vermiyor ama yine de merakla izlemeye devam ediyorum.

murat0625

Perfume Lover
Satış Onaylı
çok konuşulunca baştan yavaş yavaş izlemeye başladım, la casa de papel

feba2008

Pure Parfum
Satış Onaylı
La case de papel bitti bu sezon tatmin etmedi. 5 sezonda komple bitirseler de tadında bıraksak artık.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umut Aras

Perfume Lover
Satış Onaylı
Aptal Çocukları izlemeye başladım YouTube dan Üniversite yıllarımda izlediğim Bir Kezban Bir Mahmut’un devamı benim gibi Netflix den sıkılanlara tavsiye ederim :)

innotes

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Yeniden Sherlock'a başladım en sevdiğim dizilerden olması bir yana sevdiğim karakterlerin oynuyor olması cabası.

LesPaul

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Karantina döneminde hep ertelediğim Peaky Blinders'a başlayıp şu ana kadarki tüm bölümleri izlemiş bulundum, güzel bir dönem dizisi oyunculuklar oldukça başarılı.

The Morning Show ve The Office 'e eşzamanlı başladım her öğünde bir doz Steve Carell alıyorum.

Modern Love'un ilk sezonunu izledim. Amazon Prime güzel işler yapıyor, dizi aşk sevgi gibi kalıpları farklı yönlerden ele alıyor. Bölümlerin konusu ve oyuncuları birbirinden bağımsız, sezon finalinde ortak bir potada birleşiyor. Ünlü oyuncular da yer aldığı için bazı bölümlerde oyunculuklar fazlasıyla keyif verdi.

Basketbol ve spor tutkunları için bu ara çok popüler olan Last Dance'i izliyorum, netflix tarzı belgeselleri oldukça seviyorum. Bu da izlemesi çok keyifli olmuş tek yorucu noktası belirli yıllar arasında sürekli git-gel yaparak anlatılan bir dizi o yüzden bazen koptuğumu fark ettim. Madem Last Dance dedim yine spordan gidecek olursa Formula1: Drive to Survive son yıllarda izlediğim en başarılı belgesel diziydi yeni sezonu da hemen gelse keşke :)

fyodor

Eau de Parfum
Breaking bad ...
Çok farklı bir tat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

A☆MEN

Perfume Lover
American crime story,gianni versace cinayeti..adam gercek bir moda dehasi..