İzlediğiniz / Takip Ettiğiniz Diziler

• Konbuyu başlatan kuzgun1984
  • Başlangıç tarihi

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
hangi dizi o, ismi ne?
benim yazdığım dizilere sakın bakmayın o zaman :)
Hiç bir türlü bakamıyorum dizilere
Sırf annem ve ablamla koymamak adına ablamın dizilerine maruz kalıyorum. Onun dışında film izlemeyi çok seviyorum.

sedobey

Pure Parfum
Satış Onaylı
Hiç bir türlü bakamıyorum dizilere
Sırf annem ve ablamla koymamak adına ablamın dizilerine maruz kalıyorum. Onun dışında film izlemeyi çok seviyorum.
ben de annem yalnızlık çekmesin diye yanında otururken aynı duruma maruz kalıyorum, vatanım sensin, kanatsız kuşlar, kara sevda, kara gül, aşk mavisi vs vs çay içerken bu dizilerin hepsine birazcık bakmak zorunda kalıyorum, ancak sürekli dizi hakkında anne bu kim, bu kimin kocası, niye kızdı buna gibi sorularak sorarak kendimi odama kovduruyorum, bak bence bunu dene çok etklil bir yöntem, hele hele dizinin ana karakterine kötü şeyler söyle terlik bile gelebilir

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
ben de annem yalnızlık çekmesin diye yanında otururken aynı duruma maruz kalıyorum, vatanım sensin, kanatsız kuşlar, kara sevda, kara gül, aşk mavisi vs vs çay içerken bu dizilerin hepsine birazcık bakmak zorunda kalıyorum, ancak sürekli dizi hakkında anne bu kim, bu kimin kocası, niye kızdı buna gibi sorularak sorarak kendimi odama kovduruyorum, bak bence bunu dene çok etklil bir yöntem, hele hele dizinin ana karakterine kötü şeyler söyle terlik bile gelebilir
Güzel yöntem lakin ben bilerek kovdurmuyorum kendimi. Annem ve ablamla paylaşımım olsun, bir arada olalım istiyorum. Herkes kendi dünyasına çekilmemeli. Bunu annem ve babamdan öğrendim. Hepimizin bakış açısı bu.

Ercan

Eau de Parfum
Ablamın zoruyla saçma sapan dizilere maruz kalıyorum. Galiba bir tane Ateşböceği mi ne varmış. Ablam adeta büyülenmişçesine izliyor, ben tahammül edemiyorum.
Ablanızı bir şekilde ikna edip bu zaman israflarından kurtarmanız lazım:)) Virüs dicem ama o kadar karmaşık ve zekice de değil bomboş bir israf:)

Ercan

Eau de Parfum
Fargo 3.sezon yeni bitti,coen kardeslerin kara mizah uslubunu sevenler icin aranilan kan.

Yeni dizi The Killing oldukca surukleyici polisiye bir dizi tek cinayet ve 20 bolum bitti katil hala ortada yok,senaryo muhtesem...

Ekli dosyayı görüntüle 5919
Ne diyorsun hocam ya gizemini bozmayan bi dizi ararken sihirli sözleri söyledin:) biraz daha açar mısın spoiler vermeden ;)

Ercan

Eau de Parfum
Kara Sevda başyapıttı hocam onu ayrı tutalım:)) 10. Uluslararası Seul Drama Ödüllerinde ödül alan kaç dizimiz var :)
Güzel bir finalle veda etti.. Ay yapım boş dizi çekmez ...Diğerleri aynen dediğin gibi :)

sedobey

Pure Parfum
Satış Onaylı
Güzel yöntem lakin ben bilerek kovdurmuyorum kendimi. Annem ve ablamla paylaşımım olsun, bir arada olalım istiyorum. Herkes kendi dünyasına çekilmemeli. Bunu annem ve babamdan öğrendim. Hepimizin bakış açısı bu.
ya elbette orası işin şakası da ben de dizi izlemelerini istemiyorum sadece , ben evcimen biriyimdir ve kesinlikle eve ve aileme çok vakit ayırırım. ailem benim için çok önemlidir, annemin yüzünü güldürmeyi başarmak benim için inanılmaz bir mutluluk. ve bu büyük bir ibadet. sizi de tebrik ederim, çünkü aile kavramı artık çatırdıyor,

elle61

Perfume Lover
Satış Onaylı
ya elbette orası işin şakası da ben de dizi izlemelerini istemiyorum sadece , ben evcimen biriyimdir ve kesinlikle eve ve aileme çok vakit ayırırım. ailem benim için çok önemlidir, annemin yüzünü güldürmeyi başarmak benim için inanılmaz bir mutluluk. ve bu büyük bir ibadet. sizi de tebrik ederim, çünkü aile kavramı artık çatırdıyor,
Aynı düşünceleri paylaşıyorum hocam, ben de sizi hassasiyetinizden ötürü tebrik ederim.

B.taylan

Extrait de Parfum
IMG_1531.JPG
IMG_1530.JPG
IMG_1529.JPG
TÜRK MALI

fyodor

Eau de Parfum
Fargo 3.sezon yeni bitti,coen kardeslerin kara mizah uslubunu sevenler icin aranilan kan.

Yeni dizi The Killing oldukca surukleyici polisiye bir dizi tek cinayet ve 20 bolum bitti katil hala ortada yok,senaryo muhtesem...

Ekli dosyayı görüntüle 5919
Hocam o muazzam filmin yerini tutmaz diye düşünüyorum ama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

A☆MEN

Perfume Lover
Hocam o muazzam filmin yerini tutmaz diye düşünüyorum ama

Degerli dostum dizinin yapimcilari Coen kardesler ve 3 sezonda kara mizahla dolu coen kardeslerin tarzini yanistir sekilde cekilmis,suna emin olabilirsin Fargo filmini aratmicak guzellikte bu dizinin 3 sezonu da..

fyodor

Eau de Parfum
Bir şans vermek lazım o zaman

K

kuzgun1984

Misafir
fargo 3. sezon bitti.. ilk 5 bolum onceki sezonlari mumla aratirken dizi 6. bolumle beraber inanilmaz bir ivme kazanip, finale kadar da hiz kesmeyip, yine memnun etmeyi basardi beni.
eyvallah coen biraderler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

NemesisSephiroth

Eau de Parfum
The Handmaid's Tale

Hayatımda izlediğim en rahatsız edici dizi...Bu diziden değil dizideki olayın gerçekte de olabilitesinden kaynaklanıyor...

Din denen kavramın yanlış ellere yani insanların eline düştüğünde, siyasi ve askeri otorite ile birleştiğinde ne kadar korkunç sonuçlara gebe olduğunun ne büyük iğrençlikler için kullanılabileceğinin bi kanıtı...