Duyuru Güncel Kampanyalar

Duyuru

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
Geçtiğimiz gün bahsetmiş olduğum Vetiver Bourbon geldi arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim tahmin ettiğim gibi parfümün orijinalliğinde sıkıntı yok, bu anlamda satıcıdan monotheme markasından şişe almayı düşünen arkadaşlar rahatlıkla alsın derim. Kullandığım bir gün detaylı yorumunu yaparım ama elime sıktığım bir iki fıs üzerinden yorum yaparsam 200 Tl lik fiyatına göre bir hayli başarılı bulduğumu söyleyebilirim ferah, sulu ve yeşil bir vetiver yorumu, yaz ve bahar aylarına hitap ettiği için kuru ve topraksı vetiverden ziyade daha yeşil ve çimensi kokmakta. Kimler sever bunu diye sorarsam Creed original vetiver, mugler cologne, enre noir sport ve türevlerini beğenenler vetiver bourbon'u da beğenir. Performansı hakkında şimdilik pek bir şey diyemiyorum fakat yarım saat kadar oldu yukarıda saydığım kokulardan daha performanslı gibi geldi bana ilk yarım saati, hem fiyat hem de tarzına göre gayet fark edilir, kalıcılığını akşama doğru editlerim.

1c35982a-7052-45ca-9755-c0a2978f6b98.jpg

Uğur S

Perfume Lover
Satış Onaylı
Geçtiğimiz gün bahsetmiş olduğum Vetiver Bourbon geldi arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim tahmin ettiğim gibi parfümün orijinalliğinde sıkıntı yok, bu anlamda satıcıdan monotheme markasından şişe almayı düşünen arkadaşlar rahatlıkla alsın derim. Kullandığım bir gün detaylı yorumunu yaparım ama elime sıktığım bir iki fıs üzerinden yorum yaparsam 200 Tl lik fiyatına göre bir hayli başarılı bulduğumu söyleyebilirim ferah, sulu ve yeşil bir vetiver yorumu, yaz ve bahar aylarına hitap ettiği için kuru ve topraksı vetiverden ziyade daha yeşil ve çimensi kokmakta. Kimler sever bunu diye sorarsam Creed original vetiver, mugler cologne, enre noir sport ve türevlerini beğenenler vetiver bourbon'u da beğenir. Performansı hakkında şimdilik pek bir şey diyemiyorum fakat yarım saat kadar oldu yukarıda saydığım kokulardan daha performanslı gibi geldi bana ilk yarım saati, hem fiyat hem de tarzına göre gayet fark edilir, kalıcılığını akşama doğru editlerim.

Ekli dosyayı görüntüle 18481

Bana da dekantı geldi Şimdi denedim Bir çok Designer Vetiver parfümüne göre güzel ben de beğendim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
Bana da dekantı geldi Şimdi denedim Bir çok Designer Vetiver parfümüne göre güzel ben de beğendim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sıcak yaz günleri için klimalı ortamlarda çok güzel gider, tam fıs fıs sıkmalık fiyatta ucuz olunca el de titretmez 🙂 Yalnız şunu belirteyim 200 TL'lik parfümü alıp ertesi gün Amougae Beach Hut' la kıyas yapacak arkadaşlar varsa almasın. Yukarıda saydıklarımı beğenerek kullananlara hitap ediyor.

timberwolf

Pure Parfum
Satış Onaylı

Ekli dosyayı görüntüle 18481
Geri bildiriminiz için teşekkür ederim, ben de bakacağım şimdi. Güzel günlerde kullanın.

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
İndirimde yada ucuz olan parfümlerin çoğunun nedeni... 3000 liralik parfum 1500 lira bile olsa suphe ederim... 500 lira olan parfum icin sahte midir sorusu tam komedi...
2b606407b505dc924f518bd14bbf8c66.jpg

CPH2219 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rayihaa

Pure Parfum
Satış Onaylı
İndirimde yada ucuz olan parfümlerin çoğunun nedeni... 3000 liralik parfum 1500 lira bile olsa suphe ederim... 500 lira olan parfum icin sahte midir sorusu tam komedi...

Eskiden polis baskınlarında ele geçen suç unsurları masaya şekili şekilli dizilir, ana haber bültenlerine konu olurdu. Bu parfümlerden de masaya birer nümune koyup gösterseler de güncel sahteleri toplu halde görsek.

Sahtelikte de sınıf atladı dolandırıcılar. Youtube'da Real&Fake karşılaştırma videoları var, izledikçe siniri bozuluyor insanın.

denondj

Pure Parfum
Satış Onaylı
Vetiver bourbon'ı ben de denedim, dekantı vardı şansa da bugün sıkayım dedim @Pomak iyi açıklamışsın üstat eline sağlık, güzel bir fiyat performans parfümü gibi duruyor.

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
Vetiver bourbon'ı ben de denedim, dekantı vardı şansa da bugün sıkayım dedim @Pomak iyi açıklamışsın üstat eline sağlık, güzel bir fiyat performans parfümü gibi duruyor.
Kolonya fiyatına bir hayli başarılı bir vetiver çok fazla beklentiyi yükseltmeden alınıp kullanılır

Pomak

Perfume Lover
Moderatör
https://www.morhipo.com/issey-miyake-eau-super-majeure-edt-100ml-erkek-parfum/22362315/detay

L'eau d issey'in şuan için en ucuza satılan fakat benim başarılı bulduğum flankerlarından biri super majure, evet bol sentetikli mavi şişelerden biri fakat performansı ile ön plana çıkıyor, özellikle odunsu tarafları bu tarzı sevenler için bir hayli iyi. Bahar ve yaz ayları için genel beğeniye uygun performanslı designer arayanlara tavsiye ederim.

Cevahir

Eau de Toilette
mudo concept kolonyalarında ikincisi %50 indirimli. ben az önce bir kendime bir kız arkadaşıma aldım. kolonyaları rebull üretiyormuş. değerlendirmek isteyen varsa bakabilir.

timberwolf

Pure Parfum
Satış Onaylı
Sevil Parfümeri'de birinci ürüne %15, ikinci ürüne %50 indirim var. Sevil'den bir şeyler almak için fırsat kollayanlar kaçırmasın bence...

Sparfume

Perfume Lover
Satış Onaylı
Sevil normalde satis pazarlama taktigi olarak odeme yaparken etiket fiyati uzerinden %10 indirim yapiyor her alisveriste... %15 dedigi de her zaman yaptigina 5 puan eklemis olmasi.. normalde 100 liralik bir ürünü 90 liraya alirken simdi 85 liraya alicaz.. indirim %5 yani... 2. Urun %50 demesi de %40 ..Ama bilesik oran hesaplanirsa.. 2 urun satmis oluyor az bir indirimle.. kar kardir .. ama yaniltayarak tabi...

timberwolf

Pure Parfum
Satış Onaylı
Sevil normalde satis pazarlama taktigi olarak odeme yaparken etiket fiyati uzerinden %10 indirim yapiyor her alisveriste... %15 dedigi de her zaman yaptigina 5 puan eklemis olmasi.. normalde 100 liralik bir ürünü 90 liraya alirken simdi 85 liraya alicaz.. indirim %5 yani... 2. Urun %50 demesi de %40 ..Ama bilesik oran hesaplanirsa.. 2 urun satmis oluyor az bir indirimle.. kar kardir .. ama yaniltayarak tabi...

Üzdü 😄

SmellMaster

Eau de Cologne
Dostlar merhaba
Boyner.com.tr den Hugo Boss Matara 125ml aldım. Hopi ve indirim kodumla beraber 550tl ye gelmiş oldu. 2 yaz götürür beni.
Screenshot_20220427-135941_Boyner.jpg

yanqoue

Pure Parfum
Satış Onaylı
Bence mağazalar uzun bir süre indirim yapmayacak, sebebi de ithal ürünlerin fiyatlarının dolardaki suni durağanlık sebebiyle yerinde sayması. Şu an stoğundaki ithal ürünün fiyatını düşüren mağaza artan maliyetler ile birlikte enflasyona ezilir.

Maalesef bunu söylemek istemezdim ama parfüm fiyatları şu an iyi bile sayılır. Gerçekte olması gereken değerin % 30 altında bana sorarsanız şu an bütün parfümler. Gerilen yay serbest bırakıldığında bu fiyatları mumla arayacağız.

orbital

Eau de Parfum
2b606407b505dc924f518bd14bbf8c66.jpg

İkinci el satış uygulamalarında, özellikle 'dolap' ta bol bol satılıyor bunlar gibi replikalar. Dikkat etmek gerekiyor!

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Watsons ta kasada buket isimli kolonyayı denedim müthiş güzel kokuyordu fiyatı 29.95 TL

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
mudo concept kolonyalarında ikincisi %50 indirimli. ben az önce bir kendime bir kız arkadaşıma aldım. kolonyaları rebull üretiyormuş. değerlendirmek isteyen varsa bakabilir.

Tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim

ozlemcixxx

Pure Parfum
Satış Onaylı
Her şeye inanılmaz zam gelmiş. Artık indirim değil zamları duyurma gibi bir başlık açılmalı😊
beymen deki şu indirim çok dikkatimi çekti paylaşmak istedim.

Ekli dosyalar

• versace.png
    versace.png
    384.4 KB · Görüntüleme: 102

exelance

Eau de Parfum
Arkadaşlar tasarımcı ve niche prfümlerin fiyatlarının bu denli arttığı bir ortamda
Atelier rebul markasına yönlenilebilir.satın aldıgım ve denediğim parfümler gayet kaliteli.Markayı sadece yazlık parfüm koleksiyonu konusunda eksik buluyorum. Denenmesini tavsiye ediyorum tüm arkadaşlara. Örnek olarak perris monte carlo pachouli nosybe denemiştim cok begenmiştim.geçenlerde kızımla gezerken bir uğrayayım dedim aman allahım perrisin aynısı hem kalite hem kalıcılık ve yayılım olarak hemen aldım.Perrsi 4000 tl atelier rebul pachouli deoudr 650 tl