Duyuru Güncel Kampanyalar

Duyuru

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bu arada kozmetikte taksitli satış yasaklanmış kredi kartlarına. Bence güzel haber çünkü gelecekten harcamak demek kredi kartı..

Kredi kartı ilk çıktığı yılları az çok bilirim. Bir film vardı amerikan filmi. 25 sene önceki bir film belki daha eski. Orada bir barmen vardı bar sahibi. Biri bundna kredi kartını istiyordu o da dediki bu plastik elma gibidir, az ısırırsan midene bir şey yapmaz ama çok yersen zararlı..

Kredi kartını alan genç sanki paradan para yağıyormuş gibi harcama yapıyordu ve sonra barmenin yanına geliyordu :D..

Kredi kartı geleceğimizden çalıyor.. Ben mecbur olmadıkça önemli bir şey, kullanmaya karşıyım aslında..

Kukla

Pure Parfum
Satış Onaylı
upload_2016-11-1_14-5-42.png

A☆MEN

Perfume Lover
Uzaydan chanellere dair ne ses var ne malumat..

Dior homme intense ve black orchid edp icin fiyatlar dipte.

20161111_151039.jpg

M

Mehmet

Misafir
220 tl black orchid nedir ya hu? o indirim nereden geldi öyle. :)

A☆MEN

Perfume Lover
Elimde bu urunler keske olmasaydi dedirten rakamlar..:rolleyes:

Cüneyt Üçeş

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Dünkü indirimden az daha param olmamasına rağmen Bond No. 9 New York Amber alıyordum. 800 liraya geliyordu Uzay'da. Kaç defa kart bilgilerini yazıp geri sildim. Ama yine de boş geçemedim ve Dior Homme Parfum aldım. Bu ay ocağı batırdık

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Bilmiyorum iyilik mi yapıyorum yoksa kötülük mü? :D .. Hadi vereyim, Allâh hayırlara vesile etsin inşallah :) .. N11 'de kimi Ajmal parfümlerinde yüzde 20-25-yüzde 50 indirim var..

Tuna Parfümeveri 'ye ayrıca bakın, her ilanı Ajmal yazınca çıkmayabilir anasayfa arama kısmında.. Bu tür sitelerin ilginç bir yapısı, algoritması vardır..

Ebay.com 'da böyle. Genelde illa o ürün için satıcının dükkanına girmek gerekiyor eğer dükkanı varsa. Çok özel arama kelimeleri kullanmamışsanız bu durum olabiliyor.. Sanırım kalabalık olmasın diye ve listelemek için para da istiyor olabilirler..

Son düzenleme:

baykalbul

Perfume Lover
Satış Onaylı
Maddi hata olmasin bu fiyatta:confused:

Ekli dosyayı görüntüle 2898
@AMEN hocam, bu parfüm dünyasının paradokslarındandır .. 100 ml lik şişe 50 ml lik şişeden çok ucuza olabiliyor, yarı fiyatından da ucuza..

Bu forumda, forumlarda anlatılmıştır, ben gene anlatayım. Konu dallanırsa, genel kültür anlatmış olurum, biraz parfüm dışına çıkmak iyidir, hem alakası da var..

Bu ticaret ile ilgili bir şey. Pazar'da satıcı meyvesini, sebzesini satar sonra kalanları aldığı fiyatın çok altına satar.. Çünkü karını yapmıştır ve kalanlar elinde kalmasın diye ama kimi zaman kazanamasa da bu durum olabilir..

Parfüm dünyasında da 100 ml lik şişe çok elde kalabiliyor. Birde son kullanma tarihi yaklaşmış oluyor veya çoktan geçmiş de olabiliyor. Bu durumda stokları eritmek için 100 ml lik aynı ürün 50 ml'liğinden çok ucuza satılabiliyor..

50 ml'liğin bir alıcı kitlesi var. Aslında onda da bir indirim olması etik olarak gerekli gibi. Kişi 100 ml'likteki indirimi görmeyip yüksek fiyata 50 ml'liği alsa evlat acısı gibi oturabilir ..

50 ml lik bazen şişesinin hoş olmasından, bazen de 100 ml liğin sahtesinin çok yapılmasından dolayı tercih ediliyor ama bence 50 ml'liğinde sahtesini yapıyorlar..

Zaten sadece 50 ml'lik çıkan parfümlerinde çakması var..

Ticaret ilginç bir dünyadır.. 1500 tl'lik ürünü 100 tl'ye aldığın an olabilir yurtdışı falan ve dediğim sebeplerden..

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi