Duyuru Güncel Kampanyalar

Duyuru

Benan

Perfume Lover
Satış Onaylı
İndirim beklemeyin dediniz cok anlayamadim. Ama aciklama icin tesekkur ederim. Belki birgun usta bir pazarlik yapma sanatina erisir gayet ii fiyata getiririm parfumlerimi:oops:;)

Yanlış ifade ettim galiba :) İndirim beklemeyin derken; n11'de indirim yapmasına gerek yok, zaten Bülent Bey'le iletişime geçtiğinizde fazlasıyla indirim yapıyor demek istedim. Pazarlık yapmanız da gerek yok, kendisi bayağı bir indirim yapıyor, forumdan olduğunuzu söylemeniz yeterli ;)

A☆MEN

Perfume Lover
Aynen her iki foruma da guzel indirimler yapiyor..

Niche markalarda indirim gercekten guzel olmus,ozellikle mfk'lar 460 lira ki piyasa icin gayet uygun,amouage'lerde de tatminkar fiyatlar var

Lakin designerlar'da fiyatlar cok ucuk,gozume carpan tom ford black orchid edp(495:eek:;hemen her platformda 300-330 civari)tom ford noir extreme (495:eek:),pure havana (190 ki 130 liraya indirimle ayni magazadan almistim).

Tabi serbest piyasa,tekin acar sevil gibi yerlerdense bu tur magazalari daha cok seviyorum.

A☆MEN

Perfume Lover
N11'de 150 tl ustu alisverilerde de 275 lirada kullanilmak uzere 50 liralik cek hediye ediliyor,ilgilenenlere duyurulur..

radmurat

Eau de Parfum
Mersin Platin kozmetik mağazasında parfümlerde ciddi indirim yapıldı, örnek Bvlgari Man Back 150 ml 220 tl, Burberry Classic edt 100 ml 70 tl gibi.
Mersin'li forum üyemiz varsa duyurulur...

A☆MEN

Perfume Lover
Douglas ulkemizde son gunlerini yasarken şöyle bir sms yollamis,her ne kadar cok cesit kalmadiysa da yine de degerlendirmek isteyenlere yarayabilir..

"Douglas'ta bayram indirimi: Tüm ürünlerde %70'e varan indirime +%20 indirim fırsatı! Kampanya detayları için sizi Douglas mağazalarına bekliyoruz! Son gün 18 Eylül "

Aktaş

Pure Parfum
Yasaklandı
Douglas ulkemizde son gunlerini yasarken şöyle bir sms yollamis,her ne kadar cok cesit kalmadiysa da yine de degerlendirmek isteyenlere yarayabilir..

"Douglas'ta bayram indirimi: Tüm ürünlerde %70'e varan indirime +%20 indirim fırsatı! Kampanya detayları için sizi Douglas mağazalarına bekliyoruz! Son gün 18 Eylül "
Çok iyi indirim yapmışlar chanel bleu falan kaca gelir acaba 100 lüğü

malibulife

Extrait de Parfum
Aynı mesaj bana da geldi, geçen bir arkadaşım uğramış, dior reyonu boşmuş. İşe yarayacak ürünler bitmiştir diye tahmin ediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A☆MEN

Perfume Lover
Reyonlar bosalmakla kalmamis,reyonlarin uzerinden cengiz han'in mogol ordusu gecmis;acilan parfum kutulari,parcalanan jelatinler,kullanilip atilan makyaj urunleri vs..cok enteresan bir manzara vardi;calisanlara da karismayin denmis, gordugum en garip magazaydi:confused:

radmurat

Eau de Parfum
Kokuyorum ailesinin kurban bayramını kutlarım, mutlu ve sağlıklı bayramlar dilerim.

A☆MEN

Perfume Lover
N11' de bugun icin 100 liraya 20 lira indirim var..
700 liraya da 60 lira indirim..

malibulife

Extrait de Parfum
f62a0a2fb8e919073ac7599088109d0d.jpg

Forum Bornova Daugles mağazasından bir kare... Reyonların durumu ortada, bir adet bile erkek parfümü kalmamış, fotoda gözüken birkaç ürün ise tom ford ve p.rabanne aftershave balm..
Fakat görevli dior ve chanel de indirim uygulanmadığını söyledi, şaşırmadım açıkçası...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benan

Perfume Lover
Satış Onaylı
Beymen'de bugün saat 14:00'e kadar parfüm/kozmetik alışverişlerinde %20 indirim var. Kupon kodu: KOZMETİK9