Günün Sözü

hypnotic poison

Pure Parfum
Satış Onaylı
Katılım
1 Mar 2019
Mesajlar
631
Yalandan yere tavlanacaksan, yalnız ol gitsin. Sus ol, pus ol, kusur ol. Aklının toy hatalar yapmasına müsaade etme. Kimse seni yalnızlığından vurmasın, buna izin verme. Bir süre daha idare et yalnızlığını. Birlikteliğinizin tadını çıkar. Al kendini de tatile çık biraz. Kendinle dolaş sokaklarda. Birine ihtiyacın olduğunda esnafla sohbet et, hiç tanımadığın insanlarla konuş. Yarına çıkmayacak en güzel sözlerden daha iyidir yalnız kalmak. Bir tatlı söze, bir güzel bakışa tav olup gidecek kadar düşme.

Aşk ne güzeldir, cesur işidir elbette. Biriyle el ele dolaşmanın keyfi başka hiçbir şeyde yoktur belki. Güzel sözlerle güne başlamak, günün en önemli öğünü kahvaltıyı tahtından indirir. Fakat muhtaç olmak kötüdür.

Güzel olana bak, ilgiye tebessüm et, yarına çıkacakmış gibi söylenen sözlere teşekkür et ama koşma.

Murathan Mungan’ın da dediği gibi;

“Takmayacaksın, takarsan daha çok üstüne gelirler. Yürüyüp geçeceksin, hep yürüyüp geçeceksin. Ben öyle yaptım. Hep yürüdüm. Herkesin, her şeyi anlamasını bekleyemezsin. Sen yürüyüp gideceksin. Anlayan anlayacak, anlamayan anlamayacak; dünyanın hepsine yetişemezsin ki! Bilirsin ben iyi yürürüm.”
 

ersan_u

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Katılım
30 May 2015
Mesajlar
410
Bakacaksın, benzemiyor gelen günler geçenlere, dalacaksın.
Bir seviyi anlamak, bir yaşam harcamaktır,
Harcayacaksın...
 

Sparfume

Extrait de Parfum
Satış Onaylı
Katılım
2 Nis 2018
Mesajlar
426
...


SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst